HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

MD Limited ilaç endüstrisinde yer alan firmaların pazarlama ve satış departmanlarına profesyonel destek vermek amacı ile 2007 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Kuruluş felsefemiz itibarıyla, ilaç endüstrisi çalışanları ile hekimler arasında iletişimi artıracak ve hem endüstri çalışanlarının hem de hekimlerin karşılıklı beklentilerini karşılayacak zamanında üretilmiş, yenilikçi ve medikal bazlı çözümler ile iş ortaklarının pazarlama ve satış faaliyetlerine destek olmayı ana misyonumuz olarak kabul ediyoruz.

Vizyonumuz, çalışmalarımızda, değişen ülke ve sektor dinamikleri içerisinde daima bilimi temel almak, etik değerlere bağlı davranmak, sonuç odaklı hizmet vermektir.

Şirketimiz; iş ortaklarına, çalışanlarına ve bulunduğu çevreye saygılı olmayı, yenilikçi olmayı, hizmet devamlılığı sağlamayı ana değerleri olarak belirlemiştir.

MD Limited kuruluş felsefesi doğrultusunda iş ortakları için ‘ tailor made ’ çözümler sunmak amacı ile şirket bünyesinde, bilimsel toplantı organizasyonları projelerine yönelik olarak MD Academy projesini hayata geçirmiştir.

MD Limited edindiği tecrübeler ve genişleyen kadrosu ile 2011 yılından itibaren ilaç sektörü dışındaki firmalar içinde planlama ve organizasyonel hizmet desteği vermeye başlamıştır.

Şirketimiz bünyesinde , aynı felsefe doğrultusunda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yayıncılık sertifikasına sahip MD Limited Yayıncılık ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı ve TURSAB A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahip MD Turizm Seyahat Acentası faaliyet göstermektedir.

 

İletişim Bilgileri

Küçükbakkalköy Mah. Derebey Sk.
Dumankaya Flex Ofis Binası
No:13 Kat:9 Daire 53 34750
Ataşehir - Istanbul

Tel: 0216 577 85 72

E-Posta: info@mdlimited.com.tr

© 2024 - Mavi Defne Pazarlama Danışmanlık Organizasyon ve Ticaret Limited Şirketi Designed by: OrBiT